Zlatka

Mgr. Zlata Knetlová

Co pro mě znamená koučink?

Koučink pro mě znamená životní styl. Ukazuje nám, že v životě mohu být nejen pracovitý, úspěšný a efektivní, ale že mohu zůstat sám sebou, a to spokojený, zdraví a obklopený lidmi a životem, který mě baví a překvapuje.

Podle toho žiji a tak i pracuji s klienty, kdy s lehkostí společně hledáme ten nejlepší způsob – v práci, rodině, ve vztahu k sobě a druhým)…

… A krásné na tom je, že když najdeme tu všímavost vůči sobě (tělu, mysli, emocím) a zažehneme ten osobní potenciál, který si začneme hýčkat … to zdraví, ať už fyzické nebo psychické, se prostě samo dostaví.

Jsem psycholog a klienti jsou často velmi překvapeni, jak radostná a lehká práce může koučink být. Z mé praxe mi vyplývá, že se nejefektivněji posouváme, když nás to baví a zapomeneme na svět. Jeden klient dokonce po 80 minutách prohlásil s dolíčky ve tvářích: „Tak takhle jsem se už dlouho nepobavil, jak je možné že ten čas u Vás tak letí?“

Pokud tedy máte chuť probudit v sobě lehkost žití a jste ochotni se sobě věnovat s upřímným zájmem, prostě zajděte a zkuste to, protože jedině tak můžete zjistit, kam to povede.

Oživuji v lidech to, co v sobě mají, jen na to zapomněli, či to nerozvíjeli, bojí se to použít, někdo jim řekl, že to není možné, někdo řekl, že to není dobré… Celý život od někoho slýchám, že něco není možné dokázat… Asi je to můj naturel nebo prostě rebelská povaha, která mě nutí raději jít a ty nemožné věci dokázat. A proto mám ráda své klienty, protože i oni mně dokazují, že život je jen takový, jak se k němu chováme, jak ho prožíváme a jak o něm přemýšlíme.

 Takže vážení, s tímto do toho pojďme!

%d blogerům se to líbí: